Про компанію

    qPurple – це унікальний сервіс, що дає низку можливостей для Вашої громади. Основна функція нашого сайту – це встановлення діалогу та моніторинг суспільної думки про органи місцевого самоврядування, державні установи, комунальні підприємства та бізнес різних форм власності.
Для звичайного користувача, qPurple – це можливість висловити свою думку про будь-який зареєстрований заклад, власноруч створювати рейтинг місцевих компаній, слідкувати за новинами та акціями улюблених місць, коментувати їх та ділитися у інших соціальних мережах
Для користувача, що має або представляє свою компанію, qPurple – це можливість бачити думку суспільства про себе, відстежувати зміну свого рейтингу, змагатися з іншими закладами своєї категорії, розміщувати основну інформацію про заклад, публікувати новини та опитування щодо свого закладу або сфери його діяльності. В цілому, qPurple – це додатковий спосіб комунікацій у Вашій громаді, спосіб бачити і розуміти думку суспільства, крок до інновацій та розвитку, відкритості та демократизації, новий інструмент впливу на владу та постачальників послуг.
Ми, як компанія, що ставить власний розвиток найпершим пріоритетом, завжди раді почути Вашу думку, пропозиції чи скарги щодо роботи нашого сайту.
Пишіть на qpurpleoffer@gmail.com

Сервіс розроблений в рамках проекту ПРООН: «Підтримка Європейським Союзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування»